arrow-rightauthorcartchecklistchevron-downchevron-leftchevron-rightchevron-upclockclosecouponcredit-cardcustomer-logoutdashboarddownloadedit-accountedit-addressexpress-deliveryfilterflaghappyinterviewminusmoney-back-guaranteeorderspackageplussadsearchsendtoggle-downwarningzoom
Keresés
Generic filters

Szervíztechnikus, szerelő kollégát keresünk

Fejleszd magad, vagy tanulj bele a vízgépészet világába

Kedves leendő Munkatársunk!

Várjuk, hogy megtaláljunk és általad bővítsük szervizes csapatunkat. Az elmúlt évek számunkra jelentős fejlődést hoztak és szerencsére az idei év sem mutat más tendenciát. Segítségeddel az ügyfeleinknél felmerült szervizigényekre hatékonyan tudunk megoldást találni. Nálunk a szerviztechnikus / szerelő munkakör minden napra tartogat valami új szakmai kihívást, garantáltan nem fogsz unatkozni. Főbb megkereséseink a szennyvíztechnikai, esővízhasznosító, kerti és házi vízellátó berendezések területekről érkeznek. Az ehhez szükséges szakmai tudást természetesen mi biztosítjuk. Szóval keresünk egy szuper csapattársat, reméljük, hogy éppen TE VAGY AZ!

Várunk szeretettel,
HYDROKING csapata

HYDROKING-ről

A HYDROKING a hazai szivattyús és vízgépészeti piac egyik vezető szakértője. Legfőbb küldetésünk, hogy komplex, valós és hosszútávú megoldást ajánljunk Ügyfeleink vízgépészeti és szivattyús problémáira.

Úttörők vagyunk a vízgépészet több területén is. Az ország első előregyártott átemelője hozzánk köthető. Elsőként csatlakoztunk Magyarországól és egyedüli tagja vagyunk magyar vállalkozásként a Német Esővízhasznosítók Egyesületének immáron több mint 20 éve. Végtelen lelkesedéssel kutatjuk az innovációt, a környezettudatos vízgépészeti megoldásokat és folyamatosan képezzük magunkat, hogy szakterületünk professzionális és hiteles képviselőjeként, valódi értéket teremtsünk a piacon. Bővebben olvashatsz a HYDROKING-ről a “Rólunk” oldalon!

Ha nálunk leszel Szerviztechnikus, akkor ezek lesznek a feladataid:

  • Helyszíni vízgépészeti rendszerek szerelése, szervizelése, karbantartása
  • Műhelyben történő szivattyúk, vízgépészeti rendszerelemek szervizelése
  • Szervizeléssel kapcsolatos teljeskörű tájékoztatás ügyfeleink részére
  • Javítási kalkulációk és árajánlatok precíz elkészítése
  • Szervizelési szakmai segítségnyújtás és tanácsadás szóban és írásban
  • Szerviz átvételi jegyzőkönyv felvétele, elkészült javítások kiadása
  • Gépészeti szerelési munkák elvégzése többnyire a műhelyben
  • Kisebb volumenű szervizes beszerzési feladatok ellátása

Elvárások:

  • Minimum szakmunkás bizonyítványod van
  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal és vezetési gyakorlattal
  • Műszaki affinitás jellemző Rád
  • Nem jelent problémát munkavégzés közben elektromossággal, szennyvízzel is dolgozni
  • Felhasználói szinten kezeld az MS Office 365 szoftvereket (word, excel)
  • Tiszta erkölcsi bizonyítványt tudsz bemutatni

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil hátterű munkáltató
  • Munkaidő H-P 8:16:30-ig
  • Fix havi bérezés
  • Határozatlan idejű munkaszerződés – nem kell vállalkozó légy, hogy velünk dolgozz
  • Folyamatos szakmai képzések házon belül és kívül
  • Családias hangulatú, összetartó kis létszámú csapat
  • Kulturált munkakörnyezet a 11. kerületben található bemutató termünkben (Hunyadi János út 9.)
  • Könnyű megközelíthetőség tömegközlekedéssel, de ha autóval szeretnél bejárni, ingyenes parkolási lehetőség is van
  • A munkavégzéshez a legkorszerűbb eszközöket biztosítjuk, hogy ezzel is támogassuk a hatékonyságot
  • Jól felszerelt konyha és zuhanyzós öltöző biztosítja a kényelmet

Erősségeink

Folyamatos fejlődési lehetőség

Kiemelten figyelünk arra, hogy képezzük magunkat az újonnan megjelenő vízgépészeti technológiai megoldások terén, erre bevált módszerünk a tudásmegosztás, partnereink látogatása és szakmai tanfolyamokon való részvétel. A technológiai változások lekövetése mellett fontos szerepet kap a munkavégzést támogató digitalizáció.

Kis létszámú csapatunk lehetőséget biztosít arra, hogy Munkatársainkra elegendő idő és figyelem jusson. Hiszünk az együtt gondolkodásban, fontos számunkra a csapat véleménye. Új Csapattársaink részére „onboarding” programot állítunk össze a hatékony betanulás érdekében, meglévő Munkatársaink fejlődését a folyamatos visszajelzésekkel biztosítjuk.

Garantáljuk Munkatársaink részére a zavartalan munkavégzéshez szükséges munkaeszközöket és védőeszközöket. Jól felszerelt öltözőnkben még a kényelmes zuhanyzás is megoldott. Étkezésre kialakított konyhánk a közös reggelik és ebédek helyszíne.

Közösségépítő programok

Már hagyomány az év végi karácsonyi közös 2 napos csapatépítő programunk, melyet évről évre igyekszünk színesebb tartalommal feltölteni. A HYDROKING futócsapata egyre bővülő létszámmal gyűjti közösen a kilométereket és vesz részt különböző versenyeken. Szívesen szervezünk a munkahelyen kívüli közös programokat is: egy közös bográcsozás, vagy gokart igazán összekovácsolja a csapatot.

Stabil hátterű,
megbízható vállalkozás

A HYDROKING 1996 óta töretlenül fejlődik, megbízhatóságunk bizonyított.
Egyik legfontosabb értékünk a magas színvonalú ügyfélkiszolgálás, minőségi szolgáltatások, melynek köszönhetően évek óta stabil ügyfélkörrel rendelkezünk. A változó körülményekre mindig rugalmasan és gyorsan reagálunk, ez is fontos kulcsa sikerünknek.

Egyműszakos munkarend

Cégünknél minden munkakör nappalos-egyműszakos, így a munka-magánélet egyensúly is támogatott. A munkaidőn kívüli munkavégzés évente 1-2 alkalommal, előre egyeztetett időpontban történik, így a munkaidőn kívüli tevékenységeket bátran előre lehet tervezni.

Munkavégzés helye

Cím
1117 Budapest, Hunyadi János út 9.
(Valamint helyszíni munkavégzés.)
Útvonaltervezés